پلتفرم آموزشی مشاوره ای مدرسه زندگی

برای اولین بار در ایران
ارجاع کارشناس تربیتی به منزل
رسالت ما کمک به والدین در امور تربیتی
 آموزش نحوه رفتار درست با فرزندان
و در نهایت کاهش آسیب های اجتماعی است.
 مشاوران مدرسه زندگی تایید صلاحیت شده و دارای مجوز از مراجع ذیصلاح 
متعهد به رعایت اصل رازداری با ارائه راهکارهای علمی و کاربردی
به صورت آنلاین ، تلفنی یاحضوری در منزل  با شما همراه هستند.
آموزش و مشاوره خانواده : تکنیک های فرزندپروری ، کودک و نوجوان ، پبش از ازدواج ، تعارضات زوجین
آموزش و مشاوره تحصیلی : استعدادیابی، هدایت تحصیلی، ثبت نام و انتخاب رشته اینترنتی
روانشناسی بالینی : افسردگی ، اضطراب ، پیش فعالی ، اختلالات روانی
آسیب های اجتماعی : اعتیاد ، طلاق
مشاوره حقوقی : خانواده ،کیفری ، ارث ، کارگر و کارفرما
پلتفرم آموزشی مشاوره ای مدرسه زندگی
با نوآوری در ارائه خدمات
اقدام به آموزش، توسعه فردی و توانمندسازی اجتماعی در سه قدم نموده است.

قدم اول ورود به پلتفرم آموزشی مشاوره ای مدرسه زندگی، ثبت درخواست مشاوره آنلاین ، تلفنی یا حضوری (ارجاع کارشناس تربیتی به منزل شما )

قدم دوم نصب اپلیکیشن مدرسه زندگی ثبت نام و دریافت پنل کاربری اختصاصی دسترسی رایگان به بخش های « آموزش الکترونیکی مهارتهای زندگی» « رسانه اجتماعی» و « نهضت پیشگیری »

قدم سوم

قدم سوم

هماهنگی پشتیبان جهت برگزاری جلسه آموزش و مشاوره به صورت آنلاین ، تلفنی یا حضور کارشناس تربیتی در منزل و بعد از برگزاری پایش اثربخشی آموزش و مشاوره

اپلیکیشن مدرسه زندگی

در بخش «رسانه اجتماعی» و « نهضت پیشگیری از آسیب های اجتماعی »  ضمن دعوت به همکاری از اساتید و صاحبنظران فعال در حوزه های اجتماعی با  ایجاد عدالت آموزشی اقدام به یکپارچه سازی محتوای آموزشی تولید شده توسط سایر نهادها، نموده و با انعکاس دوباره آنها در راستای ارتقاء آگاهی های عمومی و پیشگیری و کاهش آسیب های اجتماعی فعالیت می نماید.

ارتقاء دانش روانشناسی ارتقاء دانش روانشناسی، باعث رسیدن به رشد و کمال انسانی و زمینه ساز پیشگیری از مشکلات رفتاری و ایجاد یک تحول بنیادی فرهنگی ، تربیتی می باشد؛ با این دانش رهایی بخش می توان وضعیت موجود را به یک وضعیت متعالی ارتقاء دهیم.

ارتقاء دانش حقوقی و ترویج قانون گراییارتقا دانش حقوقی زمینه ساز کاهش جرائم و آسیب های اجتماعی می باشد، بسیاری از مشکلات مردم ریشه در مسائل حقوقی دارد، افراد به دلیل بی اطلاعی از قانون در موقعیت های مختلف، دچار برخی انحرافات و جرائم و در نتیجه افزایش تعداد پرونده های قضایی می شوند.

ارتقاء مهارتهای زندگی و اجتماعی

ارتقاء مهارتهای زندگی و اجتماعی

کسب مهارت‌های زندگی و اجتماعی دستیابی به توانایی‌ برای رسیدن به آرامش و تعادل در زندگی است، انجام رفتار سازگارانه و مثبت به گونه‌ای که فرد بتواند با چالشها و ضروریات زندگی روزمره خود کنار بیاید.

با توجه به روند رو به رشد آسیب های اجتماعی در جامعه، اکنون پیش از هر زمانی نیاز به ایجاد تحول و نوآوری آموزشی و تربیتی در خانواده  احساس می شود. آموزش مهارت های زندگی به روش بومی شده ۴Hشامل۳۵ مهارت اصلی ویژه نوجوانان می باشد که به روش تکنیکی و کاربردی به صورت الکترونیکی ارائه می گردد.

افراد متناسب با تغییرات برق آسا و بدون حد و مرز تکنولوژی نیازمند ارتقاء سطح سواد زندگی خود هستند و با ورود به هر مرحله از زندگی و پذیرش نقش جدید نیازمند دریافت مهارتهای خاص آن نقش و كسب حدنصابی از رشد شناختی و رفتاری می باشند، نسل جوان ما، با ذهن پویای خود آماده یادگیری هستند و نوآوری را دوست دارند.تکنولوژی ارتباطات مثل اینترنت وشبکه های اجتماعی موبایلی می توانند تحول بنیادی در حوزه آموزش مهارتهای زندگی ایجاد نماید.

فهرست