پلتفرم مدرسه زندگی

پلتفرم آموزشی مشاوره ای مدرسه زندگی

برای اولین بار در ایران
ارجاع کارشناس تربیتی به منزل
رسالت ما کمک به والدین در امور تربیتی
 آموزش نحوه رفتار درست با فرزندان
و در نهایت کاهش آسیب های اجتماعی است.
 مشاوران مدرسه زندگی تایید صلاحیت شده و دارای مجوز از مراجع ذیصلاح 
متعهد به رعایت اصل رازداری با ارائه راهکارهای علمی و کاربردی
به صورت آنلاین ، تلفنی یاحضوری در منزل  با شما همراه هستند.
آموزش و مشاوره خانواده : تکنیک های فرزندپروری ، کودک و نوجوان ، پبش از ازدواج ، تعارضات زوجین
آموزش و مشاوره تحصیلی : استعدادیابی، هدایت تحصیلی، ثبت نام و انتخاب رشته اینترنتی
روانشناسی بالینی : افسردگی ، اضطراب ، پیش فعالی ، اختلالات روانی
آسیب های اجتماعی : اعتیاد ، طلاق
مشاوره حقوقی : خانواده ،کیفری ، ارث ، کارگر و کارفرما
پلتفرم آموزشی مشاوره ای مدرسه زندگی
با نوآوری در ارائه خدمات
اقدام به آموزش، توسعه فردی و توانمندسازی اجتماعی در سه قدم نموده است.

قدم اول ورود به پلتفرم آموزشی مشاوره ای مدرسه زندگی، ثبت درخواست مشاوره آنلاین ، تلفنی یا حضوری (ارجاع کارشناس تربیتی به منزل شما )

قدم دوم نصب اپلیکیشن مدرسه زندگی ثبت نام و دریافت پنل کاربری اختصاصی دسترسی رایگان به بخش های « آموزش الکترونیکی مهارتهای زندگی» « رسانه اجتماعی» و « نهضت پیشگیری »

قدم سوم

قدم سوم

هماهنگی پشتیبان جهت برگزاری جلسه آموزش و مشاوره به صورت آنلاین ، تلفنی یا حضور کارشناس تربیتی در منزل و بعد از برگزاری پایش اثربخشی آموزش و مشاوره

اپلیکیشن مدرسه زندگی

در بخش «رسانه اجتماعی» و « نهضت پیشگیری از آسیب های اجتماعی »  ضمن دعوت به همکاری از اساتید و صاحبنظران فعال در حوزه های اجتماعی با  ایجاد عدالت آموزشی اقدام به یکپارچه سازی محتوای آموزشی تولید شده توسط سایر نهادها، نموده و با انعکاس دوباره آنها در راستای ارتقاء آگاهی های عمومی و پیشگیری و کاهش آسیب های اجتماعی فعالیت می نماید.

ارتقاء دانش روانشناسی ارتقاء دانش روانشناسی، باعث رسیدن به رشد و کمال انسانی و زمینه ساز پیشگیری از مشکلات رفتاری و ایجاد یک تحول بنیادی فرهنگی ، تربیتی می باشد؛ با این دانش رهایی بخش می توان وضعیت موجود را به یک وضعیت متعالی ارتقاء دهیم.

ارتقاء دانش حقوقی و ترویج قانون گراییارتقا دانش حقوقی زمینه ساز کاهش جرائم و آسیب های اجتماعی می باشد، بسیاری از مشکلات مردم ریشه در مسائل حقوقی دارد، افراد به دلیل بی اطلاعی از قانون در موقعیت های مختلف، دچار برخی انحرافات و جرائم و در نتیجه افزایش تعداد پرونده های قضایی می شوند.

ارتقاء مهارتهای زندگی و اجتماعی

ارتقاء مهارتهای زندگی و اجتماعی

کسب مهارت‌های زندگی و اجتماعی دستیابی به توانایی‌ برای رسیدن به آرامش و تعادل در زندگی است، انجام رفتار سازگارانه و مثبت به گونه‌ای که فرد بتواند با چالشها و ضروریات زندگی روزمره خود کنار بیاید.

با توجه به روند رو به رشد آسیب های اجتماعی در جامعه، اکنون پیش از هر زمانی نیاز به ایجاد تحول و نوآوری آموزشی و تربیتی در خانواده  احساس می شود. آموزش مهارت های زندگی به روش بومی شده ۴Hشامل۳۵ مهارت اصلی ویژه نوجوانان می باشد که به روش تکنیکی و کاربردی به صورت الکترونیکی ارائه می گردد.

افراد متناسب با تغییرات برق آسا و بدون حد و مرز تکنولوژی نیازمند ارتقاء سطح سواد زندگی خود هستند و با ورود به هر مرحله از زندگی و پذیرش نقش جدید نیازمند دریافت مهارتهای خاص آن نقش و كسب حدنصابی از رشد شناختی و رفتاری می باشند، نسل جوان ما، با ذهن پویای خود آماده یادگیری هستند و نوآوری را دوست دارند.تکنولوژی ارتباطات مثل اینترنت وشبکه های اجتماعی موبایلی می توانند تحول بنیادی در حوزه آموزش مهارتهای زندگی ایجاد نماید.

فهرست