آیا میدانید

آیا میدانید؟

پدر و مادر تصمیم به فرزنددار شدن می گیرند، بدون اینکه آموزش های فرزند پروری را دیده باشند. تربیت یک انسان تربیت یک نسل است و این تربیت اگر از کودکي در فضاي متعادل و با کمک انسان‌هاي رشد‌ يافته و آموزش دیده انجام شود، آسیب های اجتماعی کاهش خواهند یافت. پلتفرم آموزشی مشاوره ای مدرسه زندگی در سامانه مرکز تماس راهنما ارتباط بین والدین و مشاوران متخصص را برقرار نموده است.

آیا میدانید؟

ازدواج یکی از مهمترین تصمیمات و اساسی ترین برنامه زندگی هر فردی است ولی افراد مهارت‌های لازم در این زمینه را کسب نمی کنند و زندگی مشترک را آغاز می کنند بدون اینکه شناخت درستی از خود و همسرشان داشته باشند. با مراجعه به سامانه مرکز تماس راهنما مشاوره های تخصصی قبل از ازدواج را دریافت نمائید.

آیا میدانید؟

بحران هویت در دوران بلوغ و ناسازگاری نوجوان در خانواده زمینه سازایجاد اضطراب و افسردگي و پرخاشگري و… در نهایت منجر به آسیب های اجتماعی می شود وفقط با توانمندسازی و آموزش خانواده می توان از این بحران گذشت و نوجوان که آینده جامعه را می سازد به ساحل امن زندگی رساند.

تماس رایگان بدون کد از سراسر کشور 90009106

آیا میدانید؟

یکی از مهمترین عوامل موفقیت در زندگی هوش هیجانی یا همان EQ است و خوشبختانه این توانایی قابل یادگیری و ارتقا می باشد با افزایش هوش هیجانی می توان در شناخت و کنترل احساسات شخصی خود و دیگران و همچنین استفاده از این توانایی برای تصمیم گیری بهتر، تفکر خلاقانه ، انگیزه بخشیدن به خود و دیگران، لذت بردن از زندگی و در نهایت روابطی بهتر و زندگی شادتر داشته باشید.

آیا میدانید؟

ارتقاء سطح دانش حقوقی جامعه باعث کم شدن انحرافات حقوقی و پرونده های قضایی و منجر به کاهش آسیب های اجتماعی می شود. آسیب اجتماعی پیش نیاز جرم در جامعه می باشد ، برای اینکه جرمی در جامعه رخ ندهد بایستی ابتدا آسیب های اجتماعی را بشناسیم و از تبدیل آن ها به جرم جلوگیری کنیم .

درجامعه ما پتانسیل علمی عظیمی از تخصص های مختلف وجود دارد و فقط هم افزایی لازم است تا به طوفانی سهمگین تبدیل شود و بنیان آسیب های اجتماعی را از ریشه برکند تا از این پس رنج همنوعانمان را نبینیم.

به امید ساختن جامعه ای سالم و شاد

فهرست