اولین پلتفرم رشد و نوآوری دانش آموزان

پلتفرم مدرسه زندگی  به ‏عنوان اولین پلتفرم رشد و نوآوری دانش آموزان است که به ‏دلیل ایجاد عدالت آموزشی کارایی بالایی دارد، از محبوبیت بسیاری بین دانش آموزان برخوردار است. این پلتفرم شامل خدماتی برای پاسخ به ‏نیازهای حال و آینده دانش آموزان است. برخی از خدمات این پلتفرم به‎شرح زیر است:

  • استعدادسنجی و پرورش استعداد
  • پشتیبانی و هدایت تحصیلی توسط نخبگان
  • برنامه ریزی و مشاوره تحصیلی
  • آموزش‎های مهارت‎های زندگی و اجتماعی براساس طرح نماد
  • برگزاری جشنواره ‏های سراسری دانش آموزی
  • برگزاری کارگاه‎های کارآفرین برای دانش آموز
  • آشنایی دانش آموزان با بازار کار صنایع مختلف

در بخش استعدادسنجی با اجرای آزمون های هوش ، استعداد و شخصیت ، با ارائه پکیج استعدادیابی اطلاعات مفید و ارزشمندی در مورد تیپ شخصیت ، هوش هیجانی و هوش کلی ، توانایی و استعداد ، سبک یادگیری ، سبک تعاملات افراد را نشان می دهد. سپس با توجه به شناخت حاصل شده از استعدادسنجی، پرورش استعداد آغاز می شود هر دانش آموز می تواند یک نفر از نخبگان را به صورت آنلاین و در بستر پلتفرم مدرسه زندگی به عنوان راهنما و پشتیبان تحصیلی در کنار خود داشته باشد. پشتیبان و مشاور تحصیلی با توجه به شناخت چند جانبه که شامل : شناخت روحیات و توانایی دانش آموز، روابط خانوادگی ، شیوه تدریس و برنامه درسی معلم و کلاس درس اقدام به برنامه ریزی تحصیلی اصولی نموده و پیگیری اجرای آن را بصورت هفتگی انجام می دهد و در صورت عدم اجرای صحیح برنامه دلایل را بررسی و مسائل احتمالی را حل می کند.

آموزش مهارتهای زندگی و اجتماعی بر اساس طرح نماد ( نظام مراقبت اجتماعی دانش آموزان ) به صورت کارگاههای آنلاین ویژه دانش آموزان و والدین به صورت مجزا برگزار می گردد .

با اعلام فراخوان در فواصل زمانی مشخص دانش آموزان را دعوت به حضور در جشنواره های کارآفرینی و تبدیل ایده به محصول نموده و مراحل بررسی ایده ، تیم سازی ، کارگاه های کارآفرینی و ساخت محصول اولیه انجام می شود.

همچنین تورهای بازدید از صنایع برای دانش آموزان شرکت کننده برگزار می شود.

پلتفرم مدرسه زندگی  با حذف محدویت ها و ایجاد عدالت آموزشی در اولین پلتفرم رشد و نوآوری دانش آموزان پکیج کاملی از خدمات بی نظیر را به دانش آموزان و آینده سازان کشور عزیزمان ارائه می دهد.

فهرست